Prijava
Papirni ubrusi u listićima i rolni – profesionalna i kućna upotreba
Kozmetika i proizvodi za ličnu negu – Dove, Nivea, Palmolive, Head & Shoulders
Toalet papir rolne i listići – dvoslojni i troslojni za kućnu i profesionalnu upotrebu
Praškovi i deterdženti za veš – Persil, Ariel, Merix, Duel, Faks, Tide i Dash
Sredstva za čišćenje stakla – bez tragova, kristalna čistoća za prozore i ogledala
Univerzalna sredstva za čišćenje – za kuhinju, kupatilo i sve površine u domu
Profesionalna i kućna hemija – sredstva za čišćenje za dom, firme i ugostiteljstvo
Sredstva za ručno i mašinsko pranje posuđa – profesionalna i kućna upotreba
Dispenzeri za papirne ubruse – držači za rolne i listiće za profesionalnu i kućnu upotrebu

PROIZVODI NA AKCIJI

PRO GLASS Tečnost za staklo sa pumpicom 750ml

119,99 RSD

199,99 RSD

-40% Off

Glicerinski sapun 120g Bor

149,99 RSD

199,99 RSD

-25% Off

DOVE TEČNI SAPUN NOURISHING SILK REFILL 500ml.

349,99 RSD

405,99 RSD

-14% Off

DOVE TEČNI SAPUN CARE & PROTECT 250ml.

319,99 RSD

369,99 RSD

-14% Off

AJAX ALMOND sredstvo za čišćenje podova 1000ml

299,99 RSD

359,99 RSD

-17% Off

Strugač snega i leda 18cm Ergonomski Vialli EB8

119,99 RSD

150,00 RSD

-20% Off

KOFA SA CEDILJKOM ZA BRISKO ČETVRTASTA PLAVA12L

549,99 RSD

549,99 RSD

-0% Off

PROSEPTIK Podoper sa dezinficijensom 1L

149,99 RSD

219,99 RSD

-32% Off

247013 Dozator za Penu R-3014-F BELI 1000ml.

1490,00 RSD

1490,00 RSD

-0% Off

247010 Senzorski dozator za Tečni sapun R-3004-S BELI 1000ml.

Nema na stanju
247007 Senzorski dozator za penu R-3004-F BELI 1000ml.247007 Senzorski dozator za penu R-3004-F BELI 1000ml.
247007 Senzorski dozator za penu R-3004-F BELI 1000ml.
247010 Senzorski dozator za Tečni sapun R-3004-S BELI 1000ml.
247007 Senzorski dozator za penu R-3004-F BELI 1000ml.

Senzorski dozator za tečni sapun, na dolivanje, kapaciteta 1000 ml.
#SKU-Šifra artikla: 247010
Prodajna cena sa popustom
Nova cena:4998,00 RSD
Popust:
Sve cene su sa uračunatim PDV-om.

Preloader

Senzorski dozator za tečni sapun R-3004 S, BELI, izrađen od visokokvalitetne ABS plastike, kapaciteta 1000 ml, na baterije

Senzorski dozator sa rezervoarom u koji se uliva tečni sapun. Ovaj dozator je izrađen od visokokvalitetne ABS/SAN plastike. Materijal i boje koje se koriste su u skladu sa međunarodnim standardima i normama. Kontrola kvaliteta visokog stepena u toku procesa izrade garantuje bezbednost i kvalitet. Dozator se redovno kontroliše u akreditovanim laboratorijama.

- Senzorski dozator za tečni sapun, sa rezervoarom , izrađen je od visokokvalitetne ABS Plastike.

- Kapacitet: 1000 ml (1 L)

- Postoje tri stepena doziranja sapuna. Pomoću prekidača na dozatoru može se podesiti da dozator dozira jedan, dva ili tri puta prilikom jednog okidanja senzora. Naša preporuka je da se koristi položaj za samo jedno doziranje sapuna. Prilikom svakog ispumpavanja tečnosti, dozator će izbaciti 0,45ml, što je dovoljno za više od 2200 doza po rezervoaru.

- Tip rezervoara za tečni sapun: rezervoar sa poklopcem u koji se uliva tečnost je ugrađen u kućištu dozatora i lako se skida radi čišćenja.

- Odgovara HACCP standardu, kao i ostalim standardima o bezbednosti hrane i predmeta opšte upotrebe.

- Odgovarajuće punjenje: Tečni sapuni

TECNI SAPUNI za dozatore.jpg
- Dozator koristi 6 baterija AA (LR6) od 1,5V (nisu uključene uz dozator), i mogu se poruciti posebno uz aparat.
MediarangeBaterijeAA-2Pack.jpg

 info.jpg

- Boje u kojima se dozator proizvodi: Bela, Crna i Metalik Siva


Montaža dozatora:

- Montaža dozatora se vrši pomoću tiplova i šrafova koji se dobijaju u kompletu. Montaža se može vršiti i bez bušenja zida, lepljenjem specijalnim lepkovima na bazi silikona (Bison, Moment-Fix i sl.). Ovi lepkovi se ne dobijaju uz dozator , već se moraju kupiti odvojeno. Ovi lepkovi se mogu naći u svakoj farbari. Prilikom lepljenja dozatora na podlogu, dovoljno je lepak naneti u pet tačaka na poleđinu dozatora, po jednu tačku u uglovima i jednu tačku na sredini dozatora. U slučaju lepljenja, poželjno je dozator dodatno zalepiti za podlogu sa duplex - obostrano lepljivom trakom na jednom ili dva mesta, ili zalepiti krep trakom preko dozatora za podlogu, kako bi duplex ili krep traka držali dozator u željenom položaju dok se silikonski lepak ne stegne. Najbolje je dozator koristiti 24 časa posle obavljene montaže lepljenjem. U slučaju montaže dozatora pomoću tiplova i šrafova, dozator se može koristiti odmah.


Održavanje dozatora:

Ovaj dozator ne zahteva specijalno održavanje. Bitno je samo koristiti odgovarajuće punjenje (tečni sapun) koje u sebi nema mikro čestica. Dovoljno je povremeno skinuti rezervoar sa poklopcem i oprati ga toplom vodom iznutra i spolja. Dozator spolja prebrisati vlažnom krpom. Ne koristiti abrazivna sredstva da ne bi došlo do oštećenja spoljnih površina.


 GENERALNI UVOZNIK I DISTRIBUTER ZA SRBIJU:

EUROPLAST d.o.o. BEOGRAD
Anice Savić - Rebac 13
11060 Beograd
tel: 011/275-66-66

keyword: dozator za tecnu penu , dozer , sapun , dezinfekciono sredstvo , dezinfekcija , kutija , sapun ,tečni dozatori za tečni sapun



⚖️Napomena o odgovornosti: Fotografije proizvoda su informativnog karaktera. Uložili smo maksimalan trud da prikažemo izgled, boju i oblik proizvoda što vernije, ali zbog različitih podešavanja ekrana i razlika u serijama proizvodnje moguća su manja odstupanja u nijansi boje, obliku ili pakovanju. Opis proizvoda je izrađen na osnovu informacija proizvođača i dostupnih tehničkih podataka. Zadržavamo pravo na izmene specifikacija, ambalaže ili izgleda proizvoda bez prethodne najave. Prodavac ne snosi odgovornost za eventualne razlike između prikazane fotografije i stvarnog izgleda proizvoda.
Trenutno nema komentara za ovaj proizvod.

Nedavno pregledani proizvodi

linija3